KONST / Litografier / Färglitografi 14367420
nr 1436 7420
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, "The Phene Arms". PT. Signerad. Bildmått: 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 68x76 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:39:21
5/12 09:51:57